Edirne Valisi Günay Özdemir Köyümüzü Ziyaret Etti. 27.04.2017

Yoğun çalışma programından fırsat buldukça köy ziyaretleri yapan Edirne Valisi Günay Özdemir köyümüze gelerek vatandaşlarla bir araya geldi ve sorunlarını dinledi.

Edirne Valisi Günay Özdemir ve İl Jandarma Komutanı Albay Kamuran Ersan’ı Karakasım Köyü Muhtarı İbrahim Kılınç, İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Suiçmez ve vatandaşlar karşıladı. Köy kahvehanesinde vatandaşlarla bir araya gelen Vali Günay Özdemir köy hakkında bilgiler aldıktan sonra vatandaşların sorunlarını ve isteklerini dinledi.  Köy muhtarı İbrahim Kılınç ziyaret anısına Vali Özdemir’e 22 numaralı Karakasım Spor forması ve aynalı süpürge hediye etti.

Köy kahvehanesinde vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Vali Özdemir, Karakasım ve Orhaniye köylerinin ortak olarak kullanacağı düğün salonunun projesinin bitmek üzere olduğunu ve yapımına kısa sürede başlanacağını söyledi.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”11″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”Slide Show Olarak Göster” template=”default” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir